5 טיפים שימושיים לפני שמזמינים המנעולן

מאת: A.K  מנעולנות ושירותי  פריצה

לא פעם מן הסתם קרה לכם שהמפתח בדלת לא מסתובב ואו שאבד לכם מפתח ומצאתם את עצמכם במצב לא נעים ואפילו לפעמים עם תינוקות ישנים ואז אתם נזקקים לשירותי פריצה. הסיטואציה לצערנו מוכרת וידועה אך גם עם זאת ממש לא נעימה.

מניסיוני העשיר בנושאים כגון אלו הדורשים שירותי פריצה בירושלים או במודיעין ובכל חלקי הארץ החלטתי להעניק לקוראים חומר שימושי שיעזור וישמש אתכם לפעמים גם בפתיחת הבית במקרה שתתקעו בחוץ וגם למנעולן שבזכות העבודה שלכם הפריצה תהיה בהרבה מקרים קלה יותר ומהירה יותר.

1-     כשאתם מנסים לסובב את המפתח והוא פשוט לא זז תיקחו שמן צירים w40

שמן הסתם יש לכל אחד מהשכנים שלכם ועם הצינורית פשוט לרסס כמות נדיבה בתוך החור של הצילינדר ואז להכניס ולהוציא את המפתח מספר פעמים ואחר כך לסובב בפעם אחת. לא עזר חזרו על זה שוב והפעם עם צד ההפוך של המפתח. לא עזר נסו עם המפתח המקורי. מה שבהחלט לא לעשות זה לסובב את המפתח בכוח כי אז תמצאו את עצמכם עם מפתח שבור ולמנעולן תהיה עבודה כפולה והפריצה תיהפך לקשה וארוכה יותר.

2-     פתחתם את הבית עם המפתח ועדיין הדלת לא נפתחת.

יכולות להיות שני סיבות לדבר
א. אם אתם גרים בקומת קרקע או בקומה ראשונה סיכוי גדול שגנבים ביקרו בביתכם וסגרו את המנעול ביטחון מתוך הבית כך שאינכם יכולים להיכנס לבית ותצטרכו במקרה כזה להזמין מנעולן \ פורץ בירושלים  מודיעין או בכל עיר בארץ כדי שיפרוץ לביתכם. מה שבהחלט אל תעשו זה לנסות לדפוק או לבעוט בדלת מפני שזה א. לא יעזור ו- ב. זה יכול לפגוע בצירים
ב. פשוט מאוד הבריח הצידי תחתון נתקע. במקרה כזה אין הרבה מה לעשות אלא להמתין למנעולן שיבוא לפתוח לכם את הבית.

3-     צריכים להחליף צילינדר בדלת עץ?

על מנגנון דלת העץ קיימים 3 ברגים עליון והתחתון כדי לחבר את המנגנון למושב שלו בדלת . ועוד בורג אמצעי שהוא מחזיק את הצילינדר פשוט תוציאו את הבורג ותביאו את המפתח למצב של רבע סיבוב ותמשכו אותו החוצה. וכך גם תכניסו את הצילינדר הישן ותסגרו את הבורג האמצעי במנגנון.

4-     צריכים להחליף ידית בדלת פלדלת או עץ?

פשוט תשחררו את הבורג שעל הידית בתוך הבית ותשלפו את הידית וכך גם תכניסו את החדשה. במידה והידית לא מוכנה לצאת קחו פטיש ומברג ופשוט תדפקו עם הפטיש על ברזל הידית עד שיצא החוצה. ניתן להשתמש עם שמן וזה יקל מאוד  על העבודה.

5-     במידה ונתקע לכם המפתח בתוך הסוויטש או סתם ברכב ומצאתם את עצמכם נעולים וחסרי אונים.

בשום אופן אל תשברו חלון ואפילו גם כשיש ילד או תינוק ברכב פעמים שהזכוכיות פצעו את הילד במצב הרבה יותר קשה בעקבות הזכוכיות. מה גם כשאין ילד ברכב  לא כדאי לשבור את הזכוכית א. כי בתביעת ביטוח לא תקבלו החזר על הנזק כי זה כביכול נגרם כתוצאה מאי שימת לב מבחינת חברות הביטוח למיניהם  ולכן לא תקבלו החזר ובסופו של יום תצאו מופסדים כי את החלון תצטרכו לתקן בסופו של דבר ויצא שכרכם בהפסדכם בגלל שמנעולן יצא הרבה יותר זול מהתיקון של החלון…

מקווה שעצות וטיפים אלה היו לכם לעזר. אבל במידה ולא תסתדרו תמיד אפשר להזמין מנעולן מקצועי ואיכותי שמשטרת ישראל העניקה לו אישור לעסוק בתחום המנעולנות שפנוי וזמין לקריאות מעין אלו 24 שעות ביממה. 

שלכם:

A.K מנעולן בירושלים