3 שאלות שחשוב לשאול את עצמכם לפני שמתקשרים למנעולן

לפני שמתקשרים למנעולן אנו ממליצים לעצור לרגע ולחשוב. עצירה שכזו תמנע פעולה אימפולסיבית ותעשה לכם סדר במחשבה ורק לאחר מכן אנו מציעים לשאול את עצמכם שלוש שאלות: מדוע אני זקוק למנעולן? האם אוכל לבצע את פריצת הדלת בעצמי והיכן השארתי את המפתח?

לפעמים אנו ממהרים להזמין בעל מקצוע ולא באמת סורקים במחשבותינו את הבעיה הקיימת. במידה ולא מצאתם תשובות הגיוניות לשאלות הנ"ל אין ספק כי מנעולן יוכל לעזור לכם. השאלה מתי להזמין מנעולן תקבל מאיתנו תשובה חד משמעית: כשאתם לא מצליחים לצאת או להיכנס אל הדירה מכיוון שהמנעול תקול, שהדלת לא נפתחת או כאשר אין ברשותכם מפתח מתאים.

כמובן שאנו מתייחסים לדירה שנמצאת בבעלותכם או שהנכם שוכרים אותה. פעמים רבות ישנן תקלות בדלת או במנעול ואנשים מנסים לפרוץ את הדלת לבד – דבר הגורר הרבה מאוד בעיות נילוות.

פריצת דלת

האם ניתן לפרוץ דלת נעולה לבד?

ובכן, יתכן ואכן תצליחו לפרוץ את הדלת הנעולה באופן עצמאי אך ברוב המקרים ייגרם נזק נוסף. פריצה של דלת נעולה מתוך הפעלת כוח כמעט תמיד גוררת גם פציעה או נזק משמעותי שיצריך תיקון יקר והוצאה כלכלית גבוהה.

חשוב להבין שהזמנת מנעולן היא לא פעולה יקרה מדי ולרוב תסתכם בכמה מאות שקלים (ולעיתים אף פחות). במידה וחשבתם לחסוך את הכסף הזה, חשבו שנית מכיוון שפריצה עצמאית תגרור תקלות, נזקים נוספים ולעיתים גם פגיעה פיזית עצמית – מה שקרוב לוודאי יעלה לכם יותר כסף ממה שתצטרכו לשלם למנעולן.

טיפים חשובים שרצוי להתייחס אליהם לפני שמזמינים מנעולן

שימו לב לכמה עצות חשובות שאספנו עבורכם : לפני שאתם מזמינים מנעולן בדקו היטב אם יש לו המלצות. ברשת האינטרנט תוכלו למצוא מגוון רחב של המלצות או דיס-המלצות על בעלי עסקים וכך תוכלו לקבל מידע די מדויק ואמין על האדם שהזמנתם לבצע את עבודת הפריצה.

עצה חשובה נוספת היא הזמנת בעל מקצוע שעובד באזור מגוריכם, זאת בכדי לחסוך זמן המתנה והוצאה כספית גבוהה. במידה ואתם גרים באזור המרכז – כדאי להזמין מנעולן שפועל בתל אביב והסביבה, אם אתם גרים בירושלים אז כמובן להזמין מישהו שעובד באזור ירושלים וכן הלאה כך יוכל המנעולן להגיע אליכם תוך פרק זמן קצר ולנהל את העבודה במהירות ובמיומנות.

כמו כן, הקפידו להזמין את שירותיו של מנעולן מוסמך בלבד ואל תתביישו לבקש ממנו שיציג בפניכם את התעודות והאישורים שניתנו לו בכדי שיוכל לעבוד בתחום המנעולנות.