קצת על עבודתו של המנעולן ודרכי התמודדותו

והפעם כבכל שבוע העליתי פוסט נוסף  אך הפעם בנושא עבודתו של המנעולן…

לא פעם כשמזעיקים אותי ולפעמים מספר פעמים ביום לפריצת בתים או רכבים ואפילו לכספות מידיי פעם. לא אחת אני שומע את המילים "הצלת אותי" ו –  "מה הייתי עושה בלעדיך" וכהנה וכהנה משפטים…

אך תחילה אפתח בסיפור קטן:

לפני מספר חודשים התקשרו אלי בשעת לילה מאוחרת כארבעה סטודנטים המתגוררים בשכונת קריית יובל אשר בעיר ירושלים… ולהפתעתם הם מספרים שהם הצליחו לפתוח את הצילינדר בבית ללא שום קושי אך הדלת לא נפתחה להם. שאלתי אותם עם במהלך החודשיים האחרונים הדלת עשתה בעיות בפתיחה לאחר סיבוב הצילינדר והם ענו לי שהדלת לא עשתה בעיות כלל וכלל עד לאותו הרגע שהתקשרו… ומכאן הגעתי למסקנה המתבקשת שלא מדובר בתקיעה של הבריח התחתון צדי בדלת אלא שפשוט ביקרו אצלם בבית אורחים שאינם קרואים ( הנקראים בפי כל – גנבים)

ובאומרי להם על כך בטלפון צחקו ולמרות זאת אמרו שאגיע… כל כך הייתי בטוח בעצמי שאמרתי להם שבמידה ולא צדקתי גם לא אקח להם תשלום כלל על בואי…צחקו אבל בכול אופן באתי אחרי מספר דקות וזאת למרות הקור העז ששרר בחוץ . ונוכחנו לראות כשצפיתי מראש שאכן ביקרו גנבים בביתם…לא נספר את כל הקורות אותי באותו הערב…נאלצתי להמתין כשעתיים אחרי שהגעתי על מנת לחכות בסבלנות לצוות מז"פ של משטרת ישראל על מנת שיכלו לקחת טביעות אצבעות בטרם שאחליף את המנעולים שהיו בבית…ואכן מה שקרה הם נכנסו דרך סורגי הבית וכך גם נעלו את סוגר הביטחון הממוקם בחלקו העליון של הדלת.

תמיד חשוב לי כבר בטלפון להבין את הבעיה בדלת על מנת שאתן הצעת מחיר מדויקת ושלא ייוצר מצב שלאחר הצעת המחיר בטלפון בהגעתי לבית הלקוח לתת הצעת מחיר שונה.. וזהו מוטו שלקחתי על עצמי…ולצערי הרב המון מנעולנים בשוק נותנים הצעת מחיר נמוכה מאוד בטלפון ולאחר שמגיעים קורעים את הלקוחות בטענות מטענות שונות ולא תמיד נכונות ולעיתים מופרכות בלי שום קשר למציאות . שלצערי רבים האנשים שאינם מבינים דבר ואף חצי דבר בתחום עבודתי ולכן מנעולנים אלו מנצלים את תמימותם….

עבודתי אינה פשוטה כלל ועיקר למרות שהיא נראית כך למראית עין הלקוחות שלי. העבודה היא בשעות לא שעות בלילה וביום אך לא רשמתי את הפוסט הנ"ל על מנת להתלונן אצלכם על עבודתי כלל ועיקר…הסיבה העיקרית שרשמתי את זה היא להביא לידיעתכם שמשפט פשוט בסוף עבודתו של בעל המקצוע כגון " איזה שירות טוב ואני בהחלט ימליץ עליך" או לחלופין משפטים כמו " איזו עבודה נקיה ומקצועית" הם הם נותנים לנו את הכוח להמשיך ולעזור לאנשים בכל מקום שהם ובכל סיטואציה שהיא …וזה לידיעתכם חשוב לא פחות מהכסף שלאחר מכן בעל המקצוע מקבל…

 

מאת "a.k מנעולנות ושירותי פריצה"