צילינדרים ושכפול מפתחות

אצל מנעולן בירושלים תוכלו למצוא מגוון רב של שירותים היעילים עבורכם לשעת חירום או על מנת להגן על דלת ביתכם. בשנים האחרונות נראה כי נתוני הפריצה לעסקים ובתים פרטיים הולכם וגדלים, כך שכל אדם חייב להגן על דלת ביתו בצורה הטובה ביותר, על מנת שלא להיכנס לסטטיסטיקה העגומה. כאשר מדברים על הגנה על דלת הבית למה למעשה מתכוונים? הגנה על דלת הבית, היא בחירה נכונה של הצילינדר, שהרי הוא זה שמסייע לנו לסובב את המנעול ואת הפינים הנעוצים בחריצי הדלת, למעשה, ככל שהמנעול יהיה מתקדם יותר וחזק, כך תוכלו להגן כמה שיותר על דלת ביתכם כאשר אינכם נמצאים בבית או בשעות לילה מאוחרות כשכולם ישנים.

באילו מקרים נדרש להחליף צילינדר?

תפקידיו של מנעולן הם רבים, ובין היתר כוללים שכפול מפתחות והחלפת צילינדר ישן בחדש. לרוב אנשים בוחרים להחליף צילינדר אצל מנעולנים מקצועיים ממספר סיבות: בשל תקלה בצילינדר, כאשר הוא נשחק בכל סיבה, אם ברצונם לשדרג את הצילינדר הישן לחדש, במקרה שאבדו או נגנבו המפתחות, במידה ואנשים נכנסים לבית חדש והם רוצים ביטחון מלא כי אולי נותרו מפתחות בידי הדייר הקודם ועוד מגוון רב של סיבות. חשוב לציין כי רק מנעולן מקצועי יוכל להתאים לכם את הצילינדר הטוב ביותר והמתאים עבור הדלת ויבצע התקנה מקצועית שלו, כך שהצילינדר ישרת את המטרה ויקנה לכם ביטחון מלא.

מהו צילינדר איכותי? וכיצד תוכלו לבחור את הטוב ביותר?

צילינדר איכותי, הוא צילינדר שקשה לפרוץ אותו, כלומר נדרש כמה דקות טובות על מנת לפרוץ אותו על ידי פורץ מקצועי. מה זה אומר? הרי כאשר פורץ המגיע לפרוץ לדלת כניסה לבית, הוא צריך מספר מועט  של דקות כדי לפרוץ את הדלת שמע יתגלו מעשיו ויסגירו אתו לידי משטרת ישראל, כך שהוא זקוק לדקה או שתיים כדי לפרוץ לבית. לכן, ככל שהצילינדר שלכם יהיה יותר קשה לפריצה, כך הסיכוי שיפרצו לכם לבית נמוך יותר. לכן, כאשר אתם בוחרים צילינדר, חשוב שלא להתפשר על איכותו ומומלץ להשקיע קצת יותר כסף אבל לקבל צילינדר איכותי כזה שקשה לפרוץ אותו. את הצילינדרים תוכלו לרכוש על ידי מנעולן מקצועי שימליץ לכם על הדגמים החדישים ביותר, ויבצע גם את התקנתו.

שירות שכפול מפתחות אצל מנעולן

כיום מנעולנים רבים מעניקים ללקוחותיהם את כל השירותים תחת קורת גג אחת, וזאת לאור התחרות הקשה בשוק וריבוי בעלי המקצוע בתחום. מנעולנים רבים מחזיקים בציוד מיוחד אשר מאפשר להם לשכפל את המפתח בבית הלקוח או שהם מביאים איתם מראש כמה מפתחות בעת החלפת צילינדר או מנעול. מסיבה זאת, חשוב לבחור במנעולן מקצועי אשר מספק את כל השירותים תחת גג אחת וכמובן מנעולן אשר מעניק מחירים אטרקטיביים לכל שירות.