פריצה לבית מהדלת??? הצחקתם אותי!!!

כותב ומגיש:  מנעולן- a.k  מנעולנות ושירותי פריצה

אולי בעקבות מה שאני הולך לחשוף כאן הרבה מנעולנים מתחומי יצאו נגדי ואפילו יכעסו עליי מאוד… אך מחובתי כבעל מקצוע להיות ישר עם לקוחותיי ועם שאר חבריי\מכריי בכך שאהיה ישר. ויתכן כי אחסוך לכם מאות שקלים…ועל כך מקווה שיסלחו לי בעלי המקצוע….

בזמן אחרון אני שומע הרבה אנשים (אלו שעדיין לא פרצו להם ) שטוענים כי הם מעוניינים בצילינדר הכי יקר ובטוח לבית שלהם. מה שמייקר את העלות לפעמים במאות שקלים…

ישנם מנעולנים המנצלים את המצב לצערי. ומציעים להם צילינדרים בלי שום פורפורציה… ומיד אסביר את כוונתי..

בשנים האחרונות (2-3 ) 99% מהפריצות לבתים ולבתי עסק לא מבוצעים כלל דרך הדלת כבעבר!!!

וההסבר על כך נורא פשוט: בעבר פרצו לבתים דרך הדלת תוך כדי הקמת רעש נורא. הכרוך בפתיחת הדלת. ובבנין מגורים תוך דקה או שניים השכנים כבר יוצאים למשמע הרעש והגנבים כבר נעלמו במקרה הטוב. או שנעלמו מהמקום לאחר שרוקנו את תכולת הבית מחפצי ערך.

אשר על כן החלו בשנים האחרונות להתקדם לצערנו הגנבים חסרי הלב. בכך שעם ג'ק של רכב פותחים את סורגי הבית בקלות. ויתרה מכך מונעים רעש מיותר הנובע מפריצתם. והגדילו לעשות בלסגור את סוגר הביטחון בדלת למעלה בכך שבעל הבית במידה וירצה להיכנס לביתו לא יוכל גם לאחר סיבוב המפתח. וכך יוזהרו הגנבים ויברחו לפני שבעה"ב יצליח להיכנס,

על כן המלצתי היא לא להשתולל עם צילינדרים יקרים וטובים מידי. אך מחובתי לומר שכן כדאי להתקין צילינדר בדרגת אמצע כדי שיחזיק לאורך זמן.