מנעול עליון בדלת

מאת: " a.k –  מנעולנות ושירותי פריצה" מנעולן בירושלים ובסביבתה

היום בחרתי לכתוב לכם על נושא ששאלו אותי לאחרונה רבות עליו נושא מנעול העליון בדלת. נושא זה מדובר רבות לאחרונה על הצורך בהתקנתו. אך לא כך הדבר. ועל כך ארחיב במהלך הפוסט.

לאחרונה אני שומע רבות על רצונם של אנשים להתקין מנעול עליון בדלת בעצתם של מנעולנים מפוקפקים כאלו ואחרים המעוניינים לרכוב על גבם של לקוחות תמימים וכך להשיג לעצמם עבודה נוספת.

עד לפני כשנתיים לערך כ- 80 אחוזים מהפריצות שבוצעו ל ידי גנבים בוצעו דרך הדלת הראשית של הבית שכמובן הושגה להם לאחר מאמץ מרובה ועבודה סיזיפית  שהביאה לתפיסתם במהרה עקב כך ששכנים שמעו את הרעשים שהקימו הגנבים. ובעקבות זאת הזעיקו את המשטרה. אך אלה הגדילו לעשות בחוצפתם כי רבה והחלו לפרוץ לבתים לצערי בדרך מקורית וללא שום רעש…

אך תחילה ברצוני להדגיש שדברים אלו לא באו להפחידכם חלילה אלא להאיר עינכם שלא תשלמו לחינם על דברים מיותרים. שכידוע לכם מפוסטים קודמים שנוא עלי מאוד. הדרך המקורית שאיתה הפורצים מבצעים ולצערי בקלות רבה באמצעות ג"ק של רכב… הם פשוט מגיעים לחלון המסורג ומכניסים בינות לסורגי החלון מסובבים את הגק ועל ידי כך נכנסים לביתכם תוך שניות ספורות והכי חשוב לצערינו בלי רעש ובביטחון מלא שלא יתפסו אותם.

ואשר על כן התקנת מנעול עליון לדלת היא שקר אחד גדול…!!!! שלא תגידו שלא אמרתי…