מנעולן בתל אביב מסביר על סוגי מנעולים, איך להתמודד עם פריצות בתל אביב ועוד

אין ספק כי אחד הדברים היותר מעצבנים הוא להגיע בסוף יום עבודה הביתה כשכל מה שאנחנו מדמיינים זה את המקלחת החמה, ארוחת הערב והישיבה במיטה הרכה מול הטלוויזיה כשהמציאות מראה לנו אחרת- המפתח הלך לאיבוד. אז נכון, אנחנו יכולים לנסות את מזלנו ולהוציא את העצבים שלנו על הדלת בניסיון לפרוץ אותה, יכולים גם לראות אם זה עובד עם כרטיס אשראי או מפתח אחר שזרוק לנו בתיק אך ברוב המקרים זה לא ממש יעזור ואפילו יגרום לנזק לצילינדר ולכן הפתרון הוא לקרוא למנעולן בתל אביב.

מנעולן בתל אביבסוגי מנעולים איך יודעים במה לבחור?

אז לפני שאתם ניגשים לבחור מנעולן בתל אביב, בוחנים את בעלי המקצוע על מגנט הדלת ועושים חיפוש קצר ב״גוגל״, שווה להכיר את סוגי המנעולים השונים בשוק ולהבין איך כדאי לכם לבחור מנעול. הסוג הראשון מאפיין את מנעולי הצילינדר אשר נפתחים באמצעות טכנולוגיה מכנית בעזרת מפתח התואם כמובן את הזיזים הקיימים בו. הסוג השני משתייך לקבוצת מנעולי צירופים אשר ננעל באמצעות קוד מספרי. בדומה למנעול הקודם, רק מי שיש לו גישה כלומר קוד או מפתח יוכל לפתוח את המנעול. היתרון במנעולי הצירופים הוא בכך שאין צורך לשכפל מפתחות רבים, אך החיסרון טמון בכך שאם שכחנו את הקוד. ובכן צריך מנעולן מקצועי הפועל באזור תל אביב והסביבה. הסוג השלישי של המנעולים, יש לציין המתקדם שבהם שייך לקבוצת המנעולים הביומטריים המאפשר פתיחה חכמה של הדלת באמצעות טביעת האצבע שלנו. מנעולים אלה לרוב מתאימים למקומות בהם חפצים או מקומות חשובים בהם מאוחסנים כספים, נשק, מסמכים סודיים וכדומה, אך לאו דווקא.

את המנעול יש לבחור בהתאם לרמת המיגון לה אתם זקוקים. במידה ומדובר בנעילה של כספת, מומלץ לבחור במנעול הביומטרי, אך אם מדובר בהגנה סטנדרטית שני סוגי המנעולים הראשונים בהחלט יעשו עבודה מצוינת. ככל שתבחרו במנעול עם רמת גימור גבוהה יותר, כך הסיכוי לתקיעות של המנעול, שחיקה שלו ושאר בעיות יורד.

בנוסף, כדאי ללכת על מנעול עם כרטיס הגנה מפני שכפול כדי שאם וכאשר תאבדו את צרור המפתחות, תדעו שלאף אחד אין גישה לשכפול המפתח בלי הכרטיס. על הכרטיס מומלץ לשמור היטב ולהפריד בינו לבין צרור המפתחות שלכם. במידה ואתם רוצים למגן את עצמכם ולמנוע מפורצים וגנבים לפלוש לביתכם ״בשיטה האלימה״ בה הם עוקרים את הצילינדר, מומלץ לרכוש מנעול המצויד במגן צילינדר מה שמונע מצבים כאלה ומרחיק פורצים. בנוסף, יש היום לא מעט חידושים טכנולוגיים בתחום המנעולים כמו למשל מתאם שלט לרכב המונע מכם לבצע שכפולים של השלט במצבים שבהם הוא מתקלקל או נגנב.

בנוסף, שווה מדי פעם להציץ אל חור המנעול שכן הפורצים של היום התקדמו כמה שלבים ולא פעם נמצאו מצלמות זעירות המותקנות על המנעול ומאפשרות לבצע שכפול דיגיטלי מרחוק. היו זהירים, היו ערניים, השתמשו באמצעי המיגון ובחרו מנעולן בתל אביב עליו קיבלתם המלצות וכך תוכלו למנוע את הפריצה או הגניבה הבאה.