מנעולן במודיעין

חזרתם לביתכם במודיעין לאחר יום עבודה ארוך וגיליתם שהמפתח פשוט לא מסתובב בחור המנעול? קמתם בבוקר וגיליתם שבעקבות ניסיון גניבה, המנעול של הרכב הושחת ללא הכר? זקוקים בדחיפות לשירותים של מנעולן במודיעין?

נעים להכיר, A.K מנעולן במודיעין ושירותי פריצה

חברת A.K מנעולנות ושירותי פריצה מספקת שירותי מנעולנות מתקדמים במודיעין, ומסוגלת לספק זמני הגעה של פחות מחצי שעה. החברה פועלת תחת אישור של משטרת ישראל ומעסיקה אך ורק אנשי מקצוע מוסמכים שמחזיקים בתעודת מנעולן מורשה. החברה מספקת מבחר רחב של מוצרים מתחום המנעולים לרבות כספות חכמות, מנעולים חדישים ומורכבים וכן מגוון של שירותים מקצועיים כגון התאמת מפתח חדש לרכב לאחר אובדן, החלפת או שדרוג צילינדר בדלת הבית, התקנת עיניות אלקטרוניות ועוד. לפרטים, חייגו עכשיו 072-3340-705.

חדש חדש חדש ניתן לשלם אצלנו בכרטיס אשראי…

אמור לי איזה מנעול יש לך ואומר לך כמה קל לפרוץ לדירה שלך…

למרות התדמית המנומנמת של מודיעין, תושבי העיר יכולים להעיד כי בדומה לכל עיר בישראל, גם מודיעין אינה חפה ממקרים של ניסיונות פריצה וגניבות רכב. לא רק שכונת בוכמן היוקרתית מהווה קרקע פורה לניסיונות פריצה כי אם כל חלקי העיר. לעתים מדובר על ניסיון גניבה של רכב ולעתים על ניסיון של גניבת טובין מדירה או בית פרטי. בכל מקרה בו בוצע ניסיון פריצה לביתכם, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להזעיק מנעולן במודיעין על מנת שיחליף את הצילינדר באופן מידי.

במידה ואתם מעוניינים להקדים תרופה למכה, ההמלצה היא לשדרג את המנעול הנוכחי, למנעול חכם יותר ומודרני יותר. שוק המנעולים לא קופא על השמרים ומדי שנה אנחנו עדים למגוון עצום של מנגנוני נעילה מודרניים ומשוכללים שיגרמו לפורץ הממוצע לבחור להמשיך הלאה בחיפושיו אחר דירה לפריצה. על מנעולים אלו נמנים המנעולים החשמליים החדישים שמופעלים על ידי זיהוי קולי או טביעת אצבע.

איפה המפתחות שלי?

כעיר לוויין בה רוב התושבים עובדים בערים השכנות, תושבי מודיעין נסמכים במידה רבה על כלי הרכב שלהם. אחת הסיבות המובילות לפניה למנעולן היא תקלה במנעול או אובדן של מפתחות הרכב. מתברר שגם האדם האחראי ביותר מוצא את עצמו לעתים כשהוא נזקק לשירותים של מנעולן במודיעין לאחר שמפתחות רכבו נפלו לחור הניקוז של הביוב בכביש או לאחר שנגנבו מכיסו. באופן כללי ההמלצה היא להחזיק תמיד במקום קרוב ובהישג יד מספר טלפון של מנעולן מקצועי ומוסמך שמסוגל לספק זמני הגעה קצרצרים למקום הקריאה.

חייגו עכשיו – 072-3340-705