מנעולן בירושלים

אחד מאנשי המקצוע הפופולריים ביותר בישראל הוא המנעולן. הוא דורש הכשרה מקצועית שכמעט כל אחד יכול לעמוד בה ואילו מגוון השירותים שהוא מספק הינם בעלי ביקוש גבוה בכל רחבי הארץ וכך גם בירושלים. אם אתם גרים או מפעילים עסק בירושלים, נתקעתם עם הרכב בירושלים או מכל סיבה אחרת שאתם נמצאים בעיר ונתקעתם עם מנעול שלא נפתח או דלת הנדרשת בפריצה – תצטרכו להזמין מנעולן בירושלים שיספק לכם שירות מהיר, אמין ובמחיר סביר.

המשמעות של המנעול בחיינו והיכן אנו עשויים להיתקל עם דלת נעולה או הצורך בפריצה?

מנעולים משמשים אותנו כמעט בכל מקום ובכל דבר בחיינו. מנעול בדלת הרכב, מנעול בכניסה לבית וכן בדלתות פנימיות, מנעול על שער המפעל או מתחם פרטי מסוים ואפילו הכספת עשויה להיות נעולה, אם לא באמצעות מנעול רגיל, אז באמצעות נעילת קוד או סוג נעילה מתקדם אחר. האפשרות לנעול דברים מספקת לנו שקט נפשי וביטחון שכן אנשים לא ירצו להתעסק בפתיחת הרכב שלנו אלא אם הם מבינים שמדובר בפשע ופריצה שגם תפגע ברכב עצמו והם יכולים להיתפס. אותו דבר בבתים שונים – היה הרבה יותר קל ומזמין לפרוץ לבתים אלמלא הדלתות היו נעולות של השער בחצר או של דלתות הבית. אם כן על אף שניתן לפרוץ את רוב המנעולים הרגילים, הרי שלא כל אחד יודע איך לעשות זאת וגם לא ייקח את הסיכון שייתפס אלא אם כן מדובר בפושעים לכל דבר. לכן המנעולים מספקים לנו תוספת לביטחון האישי שלנו ומאפשרים לנו למשל להשאיר את הרכב בחניה בראש שקט או את הבית נעול ללא אף אחד בפנים ולצאת לבילוי או סידורים למשל.

כיצד יכול לעזור לנו מנעולן בירושלים?

מנעולן בירושלים הוא איש מקצוע המספק שירותיו באזור זה וכולל מגוון רחב של צרכים בדרך כלל. השירות השכיח ביותר הוא כמובן פריצת מנעולים ודלתות. במידה ונתקעתם למשל מחוץ לרכב או מחוץ לדלת הבית ואיבדתם את המפתח או שהוא נשבר ונתקע במנעול ואתם לא מצליחים להיכנס תוכלו להזעיק מנעולן באזור. כמו כן מנעולנים גם מסייעים בפריצת כספות, החלפה ותיקון דלתות בדרך כלל, שכפול מפתחות, החלפת מנעולים וצילינדרים ועוד. לרבים מהמנעולנים יש גם חנות פיזית באזור ומספקים מוצרים שונים.

איך לבחור מנעולן במהירות וללא חשש?

  • בדקו שיש לאיש המקצוע תעודת מנעולן בתוקף ותעודת יושר מטעם משטרת ישראל לעסוק בתחום.
  • אם יש לו חנות פיזית באזור אז בדרך כלל יהיה מדובר במנעולן אמין יותר שלא יסכן את המוניטין שלו או יחפש לגנוב מכם כיוון שהוא לא יכול להיעלם לאחר מכן.
  • אם אתם רואים שהוא נמרח הרבה זמן עם העבודה ככל הנראה מדובר במנעולן חובבן או לא מנוסה שרק יעשה יותר נזק מתועלת. שחררו אותו בעלות של ביקור ואמרו כפרה על הכסף במקרה כזה – עדיף מאשר יגרום לנזק כלכלי כבד יותר.
  • בדקו המלצות מקרובים או המלצות בגוגל/פייסבוק וברחבי הרשת אודות איש המקצוע.