מנעולים בחיפה

שירותיו של מנעולן יכולים להיות חשובים מאוד בעת הצורך, אם נתקעתם מחוץ לדלת הרכב או הבית, אם ננעלתם מחוץ למשרד והמפתחות נשארו בפנים או מנגנון הנעילה הדיגיטלי לא פותח את הדלת. יש הרבה סוגים של מנעולים וסוגי נעילה ואבטחה שונים. מלבד שירותי פריצה מנעולן גם יכול לסייע לכם בבחירת מנעול מתאים לדירה או לעסק שלכם ולהתקין לכם את המנעול. יש הרבה סוגים של מנעולים וסוגי נעילה שונים וכדאי לכם להכיר אותם כדי לבחון מה הייתם רוצים במקום שלכם.

סוגי מנעולים לדירה:

כאשר מדובר בבית שלנו מדובר במקדש הפרטי שלנו. המנעול בדלת שלנו הוא קו ההגנה הראשון ולעתים היחיד שלנו מפני פריצות. אם אתם גרים באזור חיפה תצטרכו לחפש מנעולנים בחיפה אשר יוכלו להתאים את סוג המנעול לדירה והדלת שלכם. מנעול רב בריח יהיה מומלץ מאוד משום שמנגנון הנעילה שלו מקשה על פורצים את מלאכת הפריצה. כמו כן תוכלו להשתמש בצילינדרים פשוטים יותר לדלתות הפנימיות. למי שיש דלת חיצונית נוספת מלבד הדלת הראשית, אפילו אם מדובר ביציאה אל המרפסת או אזור הכביסה החיצוני – חשוב מאוד להשתמש גם כאן במנעול רציני ואיכותי יותר כיוון שמדובר בדלת חיצונית לכל דבר. עבור מחסנים ייתכן ומנעולים חיצוני עם צילינדר רגיל יספיק לכם.

מנעולים לעסק:

בהתאם לסוג העסק, המבנה או המקום שאותו רוצים לאבטח חשוב מאוד להתאים את סוגי המנעולים וסגנונות הנעילה האיכותיים ביותר. כאשר מדובר במשרד פשוט של אדם אחר או כמה עובדים בודדים והוא מכיל רק כמה מחשבים ושולחנות הרי שמנעול צילינדר רגיל יכול להספיק בדרך כלל. לעתים ירצה בית העסק לעשות שימוש גם במנעול עם קודן דיגיטלי שבהזנת קוד יפתח את הדלת. במשרדים פשוטים ניתן לשלב מנעול לשונית מבפנים למי שרוצה. זהו גם מנעול מומלץ לדירות פרטיות.

בתי עסק, מפעלים, משרדי יוקרה ומקומות נוספים שבהם רוצים לאבטח את המקום ברמה גבוהה יותר ניתן להתקין אפילו מנעול ביומטרי הפותח את הדלת באמצעות טביעת אצבע או אפילו זיהוי קולי. ניתן גם להתקין מנעול צירופים חשמלי עבור שערים בכניסה למתחם. אם יש לכם לוקרים בבית העסק למשל תוכלו להשתמש במנעול צירופים רגיל שבאמצעות צירוף של כמה ספרות ומנגנון נעילה פשוט ניתן יהיה לפתוח את המנעול.

התקנת מנעול בבית או בבית העסק בהזמנה אישית:

ישנם מקומות הצריכים יותר ממנעול אחד בוא זמנית. למשל מכללות, בתי ספר, גנים, מתחמי ספא וקאנטרי, קניונים ואחרים. במקרה כזה תצטרכו מנעולן מקצועי באזור שלכם שיספק לכם שירותי מנעולים בחיפה או כאמור באזור שאתם נמצאים בו ויגיע עד המקום לביצוע ההתקנה. העבודה צריכה להיעשות בצורה מקצועית ואיכותית ומתוך מחשבה על ההגנה על רכוש או האנשים הנמצאים במקום והחשיבות של המנעול לבטיחות במקום. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.