מה עושים כאשר ננעלים מחוץ לרכב

להיתקע עם הרכב בשל בעיות טכניות זה מדאיג, אבל להיתקע מחוץ לרכב בשל קודן מקולקל, מפתחות שאבדו או נתקעו בדלת הרכב – זה פשוט מרגיז!

ישנם רגעים קריטיים בחיים שהכל משתבש, ואנו מוצאים את עצמינו חסרי אונים ולא ניידים בשל בעיות שהרכב גורם לנו. אז כיצד פועלים כאשר ננעלים מחוץ לרכב? כמה עצות בהמשך.

בשנים האחרונות יצרני הרכבים מחפשים אחר דרכים חכמות יותר לאפשר זיהוי של בעל הרכב ובכך הצתת הרכב גם ללא מפתח.

עם זאת בינתיים כל הרכבים מונעים באמצעות מפתח, והחדשים שביניהם נפתחים רק באמצעות שלט לרכב. מה שמאלץ את בעלי הרכבים להחזיק תמיד את המפתחות בצמוד לשלט. בנוסף ישנן מכוניות שמוגנות גם באמצעות קודן, ולכן חשוב לדעת את הקוד ואת תפעול הקודן.

אז כיצד פועלים אם ננעלים מחוץ לרכב?

מנסים למצוא מפתח ספר – לפני שאתם בוחרים להתקשר למנעולן, חשוב לנסות לבצע כמה שיחות לקרובים וחברים להבין האם אולי לאחד מהם יש מפתח ספר לרכב שלכם. לעתים אנו נותנים מפתח ספר אך שוכחים מקיומו. בנוסף במידה ומדובר בקודן שהשתבש, חשוב לנסות להתייעץ עם חברים שמבינים בתחום, או להתקשר לאיש מקצוע על מנת לבדוק אם ניתן באמצעות שיחת טלפון לפתור את הבעיה.

מחפשים מנעולן טוב לרכב – אם אתם עדיין תקועים מחוץ לרכב ללא פתרון, חשוב למצוא מנעולן טוב שגם יוכל לפרוץ עבורכם את מנעול הרכב, גם יוכל להגיע עם מעבדה ניידת ולשכפל לכם את המפתח החדש, תוך שיש לבחור מנעולן שיכול לסייע לכם עם קודן לרכב במידה והקודן השתבש. כיום ניתן למצוא מנעולים המומחים בנטרול ותיקון קודנים, כמו בקישור הבא: win door קודן לרכב

משכפלים מפתח – כעת לאחר שהקודן תוקן, או במקרה שהמנעולן סיפק לכם מפתחות חדשים, זה הזמן לשכפל את המפתח ולדאוג שהמפתח יהיה אצל מישהו קרוב אליכם שיוכל לחלץ אתכם במקרה ותתקעו מחוץ לרכב בעתיד.

מזעיקים את כוחות הביטחון  – חשוב לדעת שאם אתם או מישהו מבני משפחתכם תקוע ברכב בעיקר שמדובר בימים חמים – יש להזעיק עוד לפני חיפוש המנועלן את כוחות הביטחון על מנת שאלה יחלצו את האדם התקוע מהרכב במהירות ולמען בריאותו.