מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים מנעולן לדלת הבית שלכם?

האם איבדתם את המפתח לדלת הכניסה? האם צרור המפתחות שלכם נגנב? האם הדלת נטרקה בעודכם מחוץ לדלת ואתם זקוקים למנעולן שיסייע לכם להיכנס הביתה? ובכן, אין צורך להיכנס לפניקה, אך עליכם לבחור בקפידה את המנעולן שיגיע אליכם ושידאג לפריצת המנעול ביעילות ובמהירות, ללא נזקי רכוש וללא שריטות לדלת הכניסה.

מה התפקיד של מנעולן?

מנעולן הוא איש מקצוע בעל הכשרה מקצועית וניסיון רב, המספק מגוון שירותים כמו תיקון כל סוגי המנעולים ופריצתם, תיקון המנעולים של דלת כניסה לבית או של דלת הרכב והחלפתם, פריצת כספות, התקנת מנעולים חדשים לבית, לעסק או לרכב, שכפול מפתחות, התקנת אימובילייזר ותיקון שלו ועוד.

כללים חשובים לבחירת מנעולן אמין ומקצועי

כדי לבחור מנעולן אמין ומקצועי עליכם להקפיד על כמה כללי בטיחות, ביניהם:

  • מקצועיות – יש לבחור רק מנעולן מקצועי שעבר קורס מנעולנות והנו בעל ידע ובעל ציוד ייעודי לפריצת מנעולים ולתיקונם.
  • אישורים – יש לוודא כי המנעולן מחזיק בכל האישורים והתעודות, לרבות אישור מהמשטרה ותעודת הסמכה. כמו כן, כדאי לבדוק האם הוא רשום באיגוד המנעולנים הישראלי.
  • ניסיון – מומלץ לבחור מנעולן בעל ניסיון עשיר וידע רב בתחום: רק כך תוכלו ליהנות מעבודה יעילה ללא תקלות וסיבוכים מיותרים.
  • אמינות – לפני שממהרים להזמין מנעולן יש לקרוא אודותיו. חשוב לוודא כי פניתם למנעולן אמין, מאחר שהוא מקבל גישה ישירה לנכס הפרטי שלכם, בו נמצא רכוש יקר.
  • מחיר שווה לכל כיס – כדאי לערוך סקר שוק קצר ומהיר כדי להשוות מחירים ועל מנת לבחור מנעולן מקצועי ואמין המציע עבודה יעילה, זמינות גבוהה, עבודה עם אחריות ומחיר אטרקטיבי.
  • המלצות – כדאי לבקש משכנים, מקולגות בעבודה, מחברים או מקרובי משפחה המלצות לגבי מנעולן מוסמך, מקצועי, יעיל ואמין.

כאמור, מנעולן מקצועי עבר קורס בבית ספר למקצועות המנעולנות, יש ברשותו ציוד טכני חדשני באמצעותו הוא מסוגל לפרוץ מנעולים במהירות וביעילות, ללא גרימת נזק לדלת הכניסה של ביתכם, וכמו כן, הוא מחזיק ברשותו אישור מהמשטרה.

חשוב לזכור כי פריצת דלת כניסה לבית מחייבת ידע וניסיון. על המנעולן להכיר סוגים רבים של דלתות כניסה ומנעולים, ועליו לספק עבודה מהירה. עם זאת, המנעולן מקבל גישה חופשית לנכס שלכם, לכן אין ללכת שבי אחרי מחיר זול מדי או לבחור במנעולן ללא המלצות, מאחר שכבר קרו מקרים בהם התגלה כי המנעולן פעל במסווה ולמעשה לאחר מכן פרץ לבית. לכן, יש לבדוק את נושא האמינות והאישורים, ולאחר קריאת חוות דעת והמלצות, ניתן להזמין אותו וליהנות משירות יעיל וממחיר הוגן.