מהו מנעולן מורשה?

מאת: A.K  מנעולנות ושירותי פריצה

מהו מנעולן מורשה? למה להזמין רק מנעולן מורשה? איך נזהה מנעולן שאינו מורשה?

מן הסתם נתקלתם בצורך להזמין מנעולן ושאלתם את עצמכם לא פעם את אחת מהשאלות הללו…

אז דעו לכם שלכול אחת מהשאלות הנ"ל יש תשובה. ועל כך נדבר בפוסט הזה..

מהו מנעולן מורשה?

מנעולן מורשה אינו יכול לעבור קורס הכשרה מקצועית אך ורק אם יש בידו תעודת יושר מטעם משטרת ישראל שאומרת שאין למעוניין בלימודים עבר פלילי כלל. לאחר שהגיש למכללה תעודת יושר בתוקף. יכול הוא להתחיל ללמוד . לאחר הלימודים בעל המקצוע מקבל תעודה ורק לאחר שקיבל אישור ממשטרת ישראל ויצר קשר עם רואה חשבון במקביל ופתח עוסק פטור או מורשה בהתאמה כנהוג בחוק יכול לעסוק בתחום המנעולנות והפריצה בישראל. אך מיותר לציין שאתם מעוניינים במנעולן וותיק שלא נכנס עכשיו לשוק ויכול לעולל לכם נזק לבית. לכן מנעולנים וותיקים עבדו כשכירים אצל בעלי מקצוע וותיקים במשך כמה שנים עד שצברו ניסיון ורק לאחר מכן פתחו עסק עצמאי אך לצערי הרב 80 אחוזים משוק המנעולנים בישראל אחרי ההכשרה אינם עבדו כשכירים וכאן מתחילים הבעיות כגון נזקים לדלתות.. לא אחת התקשרו אלי לקוחות כאלה וביקשו שאבוא לתקן נזקים שעשו בעלי מקצוע שאינם מיומנים דיו.

מדוע להזמין רק מנעולן שהוא מורשה מטעם משטרת ישראל?

 מנעולן שאינו מורשה משטרת ישראל הוא מן הסתם אחד שלא עבר הכשרה לעסוק בתחום וכן עשיר בעבר פלילי במשטרה ולכן המשטרה אינה מספקת לו. לא תעודת יושר ולא אישור לעסוק בתחום.

ברוב המקרים הם לוקחים מחירים נמוכים מאוד ואפילו לא הגיוניים ואפילו עם רווח אפסי כדי שייקחו אותם ולכן לקוחות לא מסתכלים על התמונה הכוללת שהם יכולים להסב נזק רב לדלת.. נספר סיפור קצר על התופעה. התקשר אלי לקוח מיישוב גבעת זאב הסמוך לירושלים בשעות אחה"צ המאוחרות ואומר לי בטלפון שהוא צריך אותי בדחיפות לא שאלתי הרבה שאלות וחיש מהר הייתי אצלו בבית. יצא לו  טוב כי במקרה הייתי ברחוב שלו.

בהגיעי למקום התחוור לי לאחר סיפורו של הלקוח שביקר אצלו מנעולן שלקח מחיר ממש זול עד בלתי הגיוני בעליל. ובמקום החלפת צילינדר שאמור לקחת בערך עשר דקות המנעולן שאינו מורשה הפיל את שני הבריחים עקב טעות חמורה. וגרם לי לתקן את העוול שעשה ללקוח במשך 4.5 שעות עמלתי לתקן את הדלת . שלא נדבר על המחיר ששילם הלקוח ושלא באשמתו …כמובן שהתחשבתי בו ולא לקחתי לו מחיר מלא …אני בטוח שמנעולן שאינו מורשה הוא כבר לא יזמין יותר…

איך נזהה מנעולן שאינו מורשה ?

נזהה כבר בטלפון אם הוא נשמע טיפוס מפוקפק , לשות בירור מחירים קודם ואם המחיר נמוך מידי אז ישר תדעו שהנדון אינו מורשה. מדבקות מפוקפקות על עמודי חשמל ואו בתחתית הידית. למנעולן מורשה יהיה אתר של חברתו אתר מסודר מושקע ומאיר עיניים

אז בואו נסכם :

מזמינים רק מנעולן שהוא מורשה משטרת ישראל…!!!

לא להתבייש לבקש מסמכים ואו תעודות מהמנעולן. מנעולן מורשה ישמח ויצפה שתבקשו את תעודותיו וגם ישמח להציג לכם אותם.

לבדוק בכל הכלים הנ"ל שסיפקתי לכם את עודת היותו מנעולן מורשה

צריכים מנעולן בירושלים? חייגו עכשיו: 072-3340-705