לפני שמזמינים מנעולן – כך תחסכו כסף

מאת: a.k" מנעולנות ושירותי פריצה"
והשבוע כבכל שבוע הנה פוסט נוסף לאוסף המצטבר והולך

לאחר תגובות חמות מאוד מקוראי התוכן הרב הנרכש פה בפוסטים אלו. שכמובן הם אלו שנותנים לי את הכוח להמשיך הלאה ולמלאות אתכם בטיפים שימושיים מאוד שלעיתים רבות יחסכו לכם כסף רב הכרוך בהוצאה גדולה ומיותרת בהזמנתו של המנעולן….

אך תחילה חשוב לי להדגיש משהו חשוב- שאלו אותי מספר קוראים מה אני מרוויח בעצם מהטיפים שאני נותן ללא שום תמורה. ויתרה מזאת לעתים לקוחות רבים לא קוראים לי בגלל הטיפים שמצאו פה ???

השאלה יפה מאוד וחכמה כשלעצמה ולכן הקדשתי הרבה זמן ומילים על מנת לענות עליה…

א. לא חסר לי עבודה תודה לקל.

ב. כל הטיפים שאני נותן כאן הם על מנת לחסוך לכם הוצאות מיותרות. ויתרה מכך בטוחני שלכשתצטרכו שירותיו של מנעולן בטוחני ללא צל של ספק שתזמינו אותי… אז זאת הסיבה …מקווה שעניתי על שאלתכם…. ועכשיו לעניינינו….!!!!

1- לא אחת התקשרו אלי מס לקוחות בקשר להחלפת טפט בדלת רב בריח…א. זהו בעל מלאכה בפני עצמו המדביק טפטים על דלתות ואין לו שום קשר למקצוע המנעולנות… אבל בכול tופן החלטתי להתייחס אליו מסיבה פשוטה מטרתי פה היא בסופו של דבר לחסוך לכם כסף ואשר על כן אתייחס אליו ואתן על הנושא טיפ – עלות החלפת טפט צד אחד עולה בין 700-900 שקלים (700 כי זול שמצאתי אחרי תחנונים) בחישוב פשוט זה יוצא 1800 שקלים לשני הצדדים ודלת חדשה ניתן לקנות בהוספת 400 שקלים ואף פחות. אגב דלת מעולה באיכות טובה של חברת רב בריח,

2- בחודשיים האחרונים התקשרו אלי כמה וכמה אנשים שהמפתח שעבד עד היום כרגיל ללא שום תקלות שמשום מה הוא אפילו לא נכנס לפתח הצילינדר…אך הפיתרון הוא פשוט ביותר וכך חסכתי להם 200-250 שקלים לביקור מנעולן. בחור הכניסה לפני הצילינדר יש בחלק מהדלתות של חברת רב בריח מן עיגול שחור שבדרך כלל אמור להישאר במקומו אך קורה לא אחת שהוא מסתובב לצד השני ואשר על כן המפתח אינו נכנס בחור המנעול… אשר על כן קחו את המפתח ופשוט הכניסו אותו טיפונת כמה שאפשר ופשוט הפכו את החלק השחור לצד הנגדי…ותיראו עד כמה בעיה זו פשוטה ובאמת חוסכת לכם כסף וזמן יקר..
רציתי להביא לכם פה יותר טיפים אך פתאום תוך כדי להט הכתיבה אני רואה שהעמוד נגמר ואופססס כבר 3 בלילה.. אז
מבטיח שאשלים את הטיפים בשבוע הבא, ועד אז אני יאחל לכם מלא בהצלחה…מקווה שהטיפים שכן הספקתי לכתוב ישמשו אתכם….

להערות הארות שאלות עצות למיגון הבית בחינם. ניתן לפנות אלי 24 שעות ביממה ולא בשבת ואשמח לעמוד לשירותכם תמיד J

שלכם ובשבילכם –  a.k" מנעולנות ושירותי פריצה"