למה להזמין רק מנעולן מורשה???

תמיד שאלו אותי במהלך תפקידי כמנעולן בירושלים ובשאר אזורי הארץ המספק שירותי מנעולנות ופריצה כמעט בכל רחבי הארץ מדוע צריך אך ורק מנעולן מורשה תמיד אמרתי את כל הסיבות המובנות מאליהן . אך ראיתי בשבוע שעבר מקרה שזעזע אותי והייתי חייב לשתף אותו עמכם..
שבוע שעבר ביום רביעי באזור השעה 12 בלילה קיבלתי טלפון בהול מעו"ד מוכר מאוד שיש ברשותו דירה בשוק הפתוח בירושלים ושאני יגיע מהר ככל יכולתי למקום…לא ממש חיכיתי להסברים ועל כן החשתי צעדיי למקום למרבה הפתעתי אני פוגש בעו"ד המדובר ועוזרו האישי ובתוך הדירה יושבת אישה בשנות ה-40 לחייה .. על מנת שלא אקדים את המאוחר אוסיף על דברי כעת (הדירה הייתה מושכרת  5 שנים ולפני שבועיים נגמר החוזה והדירים הקודמים עזבו את הדירה. בעוד כשבועיים אמורים להיכנס לדירה הדיירים החדשים) המדובר באשה הומלסית שראתה שמספר ימים הדירה עומדת ריקה והחליטה לעשות מעשה. בדירה עצמה מותקנת מערכת אזעקה מתקדמת ומחוברת למוקד אבטחה(בכל הפעלה של האזעקה נשלחים אוטומטית צוות של שומרים לבדוק תקינות של המקום ומדוע הופעלה האזעקה)אותה האישה פשוט הוציאה את המדבקה של חברת השמירה על הדלת והעבירה אותה לדלת הסמוכה. וכך בהגיעם למקום דיווחו למוקד שהכול תקין.
בעל הדירה שלא ממש האמין (אזור מוכה פריצות) החליט לשים פעמיו אל הדירה שברשותו ולהפתעתו מצא את מה שאני מצאתי בהגיעי למקום. אישה בשנות ה- 40 לחייה יושבת בדירה עם שלוש מזוודות ל -הפתעתינו שאלנו אותה איך היא נכנסה לדירה ואמרה שמצאה איזו מדבקה על עמוד חשמל של איזשהו " מנעולן" ונתן לה מחיר ממש אפסי על פריצה. ופרץ את הדלת מבלי לבדוק בעלות על הדירה וכך בעצם הגברת נכנסה לדירה. תחשבו על זה שמחר מגיע אליכם גנב לדירה ומזמין מנעולן לא מורשה ופשוט נכנס לדירה ועושה ככל העולה על רוחו.. מיותר לציין  שהעו"ד הנ"ל הזמין למקום משטרה והאישה נעצרה במקום.
אך אותי הפליא יותר מכל העובדה שמנעולן נקרא לבית ולא מוודא שמבקש הפריצה הוא אכן בעל הדירה 
מבירור קצר התברר שמדובר במנעולן שאינו מורשה ושעשה עבודה ממש זוועתית והותיר חותמו על הדלת . שכמובן הצלחתי במאמצים מרובים לכסות את עבודתו הפרוביזורית ולתקן את הדלת ואת שאר הנזקים שהוא הותיר במקום.
לכן אף פעם אל תזמינו מנעולן שהוא אינו מורשה משטרת ישראל . ולמרות שלפעמים ההפרש מחירים משמעותי. אך אותי לימדו תמיד שהזול יותר הוא בסופו של דבר יקר יותר וההוכחה הטובה ביותר לכך הוא הסיפור המצער והכואב הנ"ל.
לכן תקבעו לכם כמוטו בחיים את המשפט הנ"ל  –
 "אנחנו מכניסים לביתנו אך ורק מנעולן שהוא מורשה משטרת ישראל"
 
       שלכם ובשבילכם תמיד –  A.K  מנעולנות ושירותי פריצה