איך למצוא פורץ מנעולים בקריות?

הסיבה שהרכב, הבית או המשרד שלנו נעולים עם צילינדר ו/או מנעולים מיוחדים היא שאנו רוצים לשמור על הפרטיות שלנו, על הביטחון שלנו ושל הנמצאים במקום ועל הרכוש שלנו כמובן. המנעול מספק לנו את מנגנון ההגנה הראשון ולעתים היחיד נגד פורצים שונים. גם באזור הקרית יש פריצות רבות לצערנו, הן לרכבים והן למבנים שונים, בתי עסק ובתי מגורים. אנו יכולים להמליץ על מנעול איכותי ומשודרג על מנת לשדרג את רמת הבטיחות שלכם מפני פריצות פשוטות אולם לעתים אין מה לעשות נגד זה והפתרון היחיד שיהיה הוא לתקן/להחליף את המנעול לאחר הפריצות. כמו כן לעתים רבות אנשים נתקעים מחוץ לרכב או מחוץ לדלת ביתכם עקב איבוד המפתח או מפתח שנשבר ונתקע בתוך המנעול וכו'. במקרים כאלה ואחרים כדאי להזמין מנעולן מקצועי מהאזור שלכם. כלומר אם אתם גרים בקריות אז פורץ מנעולים בקריות יהיה הפתרון עבורכם.

מתי נצטרך שירותים של פורץ מנעולים בקריות?

  • כאשר נתקעתם מחוץ לרכב – יכול להיות מאוד שתכניסו את המפתח ברכב ולא תצליחו לפתוח בשל מנגנון תקול, מפתח שנשבר בפנים או מישהו שניסה לפרוץ לרכב כשלא הייתם במקום ופגע במנגנון הנעילה שלו. יכול להיות גם שמנגנון הנעילה הוא בכלל חשמלי ויש תקלה חשמלית ברכב או תקלה בשלט והוא לא עובד.
  • כאשר נתקעתם מחוץ לבית – זה יכול להיות כאשר הדלת ננעלת אוטומטית מצד אחד, יצאתם החוצה לרגע לדבר עם מישהו והדלת נטרקה מהרוח (או סיבה אחרת שבגינה ננעלתם בצד השני של הדלת). זה יכול להיות גם כן בשל מפתח שנשבר במנעול, צילינדר בלאי שכבר התיישן ונהרס, איבדתם את המפתח והמפתח הרזרבי בתוך הבית ועוד.
  • נתקעתם מחוץ לדלת העסק – אותו סיפור כמו עם דלת הבית.
  • מנעול/שער הכניסה לחניה שלא נפתחים.
  • אם אתם מעוניינים לפרוץ כספת שאתם לא מצליחים לפתוח.
  • כאשר אתם רוצים להחליף מנעול בבית חדש או בבית העסק.
  • ועוד…

מה אתם מחפשים בפורץ המנעולים שלכם:

בתחום פריצת המנעולים יש 2 דברים שהם חשובים יותר מהכול: אמינות ומקצועיות. בסופו של דבר אתם נותנים לאיש מקצוע לפרוץ לבית הפרטי שלכם או לעסק שלכם ולכן אתם רוצים לוודא שמדובר באיש מקצוע שלא יסכן את הפרנסה והמוניטין הקבועים שלו בשביל לגנוב כמה פרטים יקרי ערך מהבית שלכם או מכל סיבה אחרת. כדי לבדוק את אמינות המנעולן תוכלו לעשות זאת באמצעות אתר האינטרנט שלו והמידע שהוא מפרסם, באמצעות המלצות ברשתות החברתיות, באמצעות המיקום של אתר המנעולן בגוגל, סרטונים שלו שהוא מעלה לאתר שלו עם הדרכות והמלצות ללקוחות וכמובן אישור ממשטרת ישראל שיש לו עבר פלילי נקי והרשאה לעסוק בתחום. בכל הנוגע לפאן המקצועי הוא צריך להיות בוגר קורס מנעולים. כמו כן מנעולן מקצועי ידע תוך חצי שעה לכל היותר לבצע את הפריצה בצורה נקייה כמעט לכל סוג נעילה שקיים ולכן אם אתם רואים שהמנעולן מורח אתכם עם הזמן כנראה שהוא לא מספיק מקצועי לבצע את העבודה.